12: Bratři Čelůstkovi – jeden má za sebou angažmá v nejlepších světových soutěžích, druhý okusil první ligu teprve nedávno, o vzájemné podpoře bratrů, kteří si nedávno zahráli poprvé jako soupeři

Ahoj přátelé,
 
V dalším dílu bych rád přivítal bratry Čelůstkovi, pro ty, které tohle jméno neznáte doplním že kluci hrají profesionálně fotbal, a to na té nejvyšší české úrovni. Mladší z bratrů Tomáš nám řekne, jestli se dá finančně zajistit v tuzemské soutěži i mimo nejsilnější fotbalovou trojku. Ondry, který měl možnost zkusit několik světových soutěží včetně Premier legue, se ptám, jak pro něj byla těžká adaptace v zemích, jenž působil. V Turecké lize se pro zajímavost potkal v jednom týmu například se superstar Samuelem Eto’o. Kluci, které mám možnost znát osobně se celou kariéru podporují a je na nich vidět vděčnost za to že mají možnost dělat co je baví, a ještě se tím slušně živit. Důležité téma, které řešíme je, co je u profesionálního sportovce důležitější, jestli je to talent, nebo píle a pracovitost. Myslím si, že kluci mají v tomto ohledu rovnováhu, která je podpořená velmi dobrým rodinným zázemím a vztahy, jenž mají. 
V poslední řadě bych se rád omluvil za kvalitu zvuku (šum), nahrávalo se u Ondry doma ( hodně metrů x dvakrát tolik ) a já si blbec špatně nastavil techniku,  příště to bude v pořádku.