Podcasty

9: Tomáš Melzer - byl vybrán časopisem Forbes v roce 2016 do kategorie 30 pod 30, jeden z nejlepších českých barmanů nám představí svoji cestu, která nebyla a není vždy růžová.

To co dělá barmana barmanem je ta každodenní práce v baru, která zůstává relativně neviditelná, říká skromně jeden z nejlepších českých barmanů, vítěz celé řady soutěží, kterého v roce 2016 vybral časopis Forbes do kategorie 30 pod 30, neboli 30 nejtalentovanějších Čechů pod 30 let. Tomáš to ovšem neměl v životě vždycky jednoduchý, ve velmi mladým věku bojoval se zákeřnou nemocí, která se mu bohužel před časem vrátila. Na Tomášovi je znát vyrovnanost a pokora, která je v rozhovoru doslova citelná.

8: Dušan Macák - mistr světa z kickboxu z roku 1997 nám poodkrývá svět bojových umění a představuje dnes velmi slavnou MMA, kde se v ČR začíná i sám aktivně angažovat.

Ahoj přátelé, rád bych vás přivítal u dalšího dílu podcastu Vlastní cestou, dnes je můj host Dušan Macák.
Dušan je Mistr světa v kickboxu z roku 1997, vystudoval FTVS.
S Dušanem se bavíme o jeho kariéře, o tom o kolik složitější to měli bojovníci v jeho éře a to nejenom co se Prize money týče, ale vůbec v tom představit společnosti tento sport. Dušan začal po kariéře úspěšně podnikat a otevřel si vlastní Gym,  představí nám MMA, prozradí že jeden z jeho svěřenců je například Patrik Kincl, vůbec mi přijde zajímavý Dušanův nadhled nad celým tímto sportovním odvětvím, které je dnes velmi populární. 
A teď už dávám slovo Dušanovi

7: Jakub Štáfek - z "ulice" až k MMA

Další díl Podcastu Vlastní cestou, dnes si podívám s Kubou Štáfkem, kterého můžete znát z obrazovky, Kuba nejenže hraje, ale snaží se i režírovat a tvořit. Aby toho neměl málo tak si odskočil i do sportu a aktivně se účastnil fightu v organizaci Oktagon MMA, kde mimochodem uspěl. V květnu bylo Kubovi 30 let. Tenhle rodilej pražák v rozhovoru  otevřeně říká co si myslí a jak to má v životě nastavené. Mě osobně je jeho humor a nadhled blízkej, doufám že vás bude rozhovor bavit, stejně jako bavil mě. 

6: Tereza Rudolfová - na hranici lidských možností

Rád bych vás přivítal u 6. dílu podcastu Vlastní cestou, dnes je můj host Tereza Rudolfová, Terka je jediná česká účastnice nejtěžšího závodu planety Eco Challenge, který se konal na Fidži.
Terka nám vypráví o tom jaký to je upadat v průběhu závodu do snu, jak funguje vzájemná podpora v týmu a proč tohle všechno dělá s takovou ryzí láskou.
Eco-Challenge natáčela Americká produkce a my budeme mít možnost vidět Terku a její tým v desetidílném seriálu na Amazon prime tv, ona už ví jak dopadla, nám to bohužel prozradit nemůže, já ji budu určitě fandit, jak v závodě, tak i v další kariéře a životě.

5: Přemek Rubeš - šéf a investor startupového fondu BVC 2. část

Zdravím vás u druhého části dílu s Přemkem Rubešem, pro mě osobně je tahle část ještě o něco zajímavější než první, Přemek nám vysvětluje sílu digitálního obsahu, jak se dnes nastavujou sociální sítě tak aby nás pohlcovali, to že už je možné nahrát si ve virtuální realitě vlastního Avatara, což mě přijde dost děsivý, o tom všem mluví Přemek naprosto otevřeně i přesto že se svým Bohemia Venture Capital investuje primárně do softwaru a logicky je tak pro něj rychlá digitalizace ideální v rámci vlastního businessu. Velmi silný je Přemkovo zakončení celého rozhovoru, bavíme se o tom proč v životě na nic nečekat a jakou hodnotu má čas. Moc mě celej rozhovor s Přemkem bavil, pokud si myslíte že máte správnej nápad na business tak na jeho dveře určitě zaklepejte.

4: Přemek Rubeš - šéf a investor startupového fondu Bohemia Venture Capital (BVC)

Vítám vás u 4.dílu podcastu Vlastní cestou, v dnešním díle, který má bez minuty dvě hodiny času si podívám s Přemkem Rubešem, díl jsem rozdělil na dvě části a to z toho důvodu že tady vlastně nebylo moc co stříhat a byla by vážně škoda něco vynechat , myslím si že tenhle rozhovor bude bavit každého kdo má v životě nějakou ambici a cíl.
Přemek Rubeš je šéf a investor startupového fondu Bohemia Venture Capital ( BVC ), v první dílu se bavíme o tom jestli jsme připravený myslet globálně, jaké jsou fáze ve startupové komunitě, co čeká začínající podnikatele a hlavně proč se nebát si v případě dobrýho nápadu říct o peníze, tenhle rozhovor jsem rozdělil záměrně, druhej díl je totiž snad ještě zajímavější.

3: Pavel Holeka - léčba pomocí plazmy funguje, říká lékař, který zvládne 650 operací během jednoho roku

Vítám vás u třetího dílu podcastu Vlastní cestou, dnes je můj host uznávaný traumatolog ,lékař Pavel Holeka, Pavel nám řekne jak je možné že zvládne 650 operací během jednoho roku, co mu dělá v životě radost a jak zvládá v tomhle vražedném tempu svůj time management. Pavel je člověk se kterým se v jeho ordinaci potkat nechcete, pokud už ale opravdu musíte, jsou to právě jeho dveře, které chcete otevřít.

2: Anastasia Chocholatá - jak jsem si otevřela dveře do Netflixu

1: Kamil Švrdlík -
Díky basketu jsem poznal kus světa

Úvodní Představení

Český podcast pro ty, kteří chtějí znát zajímavé lidské příběhy úplně od začátku, vyprávěné konkrétním aktérem. Nesuďte člověka na základě teorií a předsudků, udělejte si vlastní úhel pohledu. Ondra Chalupník zpovídá zajímavé hosty s neméně zajímavými osudy.