15: Jana Peroutková – svoji práci beru jako poslání

Ahoj přátelé, rád bych Vás přivítal u dalšího dílu podcastu Vlastní cestou, musím se přiznat že před natáčením dnešního dílu jsem byl trochu nervózní a to obvykle nebývám. Dnes si se mnou povídal člověk, kterej je za mikrofonem jako doma. Pozvání do dnešního čtrnáctého dílu přijala novinářka a moderátorka Jana Peroutková, od října 2020 ji můžete vídat v hlavní zpravodajské relaci Událostí v České televizi. Po pár minutách jsem naštěstí zjistil že tohle povídání bude příjemné. Jana působí v České televizi od roku 2012, jak sama říká tak tuhle práci bere jako poslání, no a já ji to rozhodně věřím.
Bavíme se spolu o tom jak je z mého pohledu náročná práce v televizi, nebo jestli je možné mít v tomto oboru kolem sebe přátelé. Jana je dnes už dvojnásobnou maminkou, její partner je shodou okolností taky poměrně známý sportovec, jde tohle tempo stíhat ve společném životě? 
Držím Janě palce jak v pracovním tak osobním životě a doufám že ji budeme ještě pěknou řádku let vídat na obrazovce.
Závěrem bych vám chtěl poděkovat že podcast Vlastní cestou posloucháte a nově i sledujete na YouTube máme už víc jak 10 tisíc poslechů.