25: Jiří Muller – v profesionálním fotbale je těžké si přiznat že na to nemáte, mluvím s hráči na rovinu

Ahoj přátelé, rád bych vás přivítal u dalšího dílu podcastu Vlastní cestou. Dnes se budeme bavit o sportu, ale tak trochu z jiného úhlu pohledu. Můj dnešní host není sportovec a nemá tak na starosti výsledky, stará se totiž o úplně jiná čísla.
Do dnešního dílu přijal pozvání Jiří Muller. On a jeho společnost ESAM zastupuje profesionální fotbalisty, jeho práce však nekončí jen u samotných hráčů, ale pokračuje i do trenérských řad. Jirka shodou okolností zastupuje, podle mého názoru jednoho z nejlepších Českých fotbalových trenérů současnosti, Jindřicha Trpišovského.
Tento rozhovor, by dle mého názoru, měl slyšet každý rodič, který má ambici prorazit se svým dítětem v profesionálním sportu. Profesionální sport totiž vždy není jen o sportu jako takovém, ale dost často o penězích, odhodlání, splněném snu, a hlavně o spoustě neúspěchů.
Rozhovor s Jirkou byl upřímný a nebál se věci říkat narovinu. Zajímá vás, kolik peněz vás bude stát provoz Českého klubu nebo jestli jsou ty největší fotbalové hvězdy světového formátu taky obyčejní lidé. Pokud ano, tak tento rozhovor doporučuju.
Hezký poslech